• Foenix Partners Daily Update

  Starting this week, Foenix Partners will be providing the Institute with daily news updates about the latest developments in the European and global financial markets.

  Foenix Partners Daily Update
 • Witaj na nowej stronie fisk.org.pl

  Zrobiliśmy przerwę, aby nadać naszemu serwisowi nowy kształt tak, by skupiał się on kluczowych potrzebach Instytutu.

  Witaj na nowej stronie fisk.org.pl
 • Dlaczego warto wybrać kurs CFAB?

  Obecnie, Instytut oferuje kursy CFAB online za pośrednictwem strony fisk.org.pl, gdzie można zarejestrować się na wszystkie objęte ofertą kursy modułowe.

  Dlaczego warto wybrać kurs CFAB?

Wydarzenia

Korzyści z członkostwa

Zostań użytkownikiem Portalu Instytutu i korzystaj z bogatej oferty szkoleń, seminariów, imprez i innych usług. Dołącz do ludzi, którzy taka samo jak ty interesują się finansami przedsiębiorstwa i innymi kwestami finansowymi i bankowymi. Jako abonent Instytutu będziesz miał doskonałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi specjalistami w tej branży.

O ICAEW

ICAEW (Instytut Biegłych Rewidentów w Anglii i Walii) jest światowym liderem profesjonalistów w dziedzinie rachunkowości i finansów. ICAEW wspiera ponad 138.000 biegłych rewidentów na całym świecie. Wykorzystując swoją wiedzę techniczną, umiejętności i doświadczenie, ICAEW zapewnia dogłębne zrozumienie tematyki zawodowej światowym profesjonalistom w dziedzinie rachunkowości finansów.